cerolite فعالیت صادرات محصولات سبزیجات

cerolite: فعالیت صادرات محصولات سبزیجات استاندار گیلان محصولات کشاورزی گیلان افزایش صادرات

گت بلاگز ورزشی تکرار فینال 98 در کاردیف ، اتلتیکو مادرید 2(2) – رئال مادرید 1(4)

رئال مادرید در دیدار برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا با نتیجه 2-1 مغلوب اتلتیکو مادرید شد ولی در مجموع دو دیدار 4-2 به برتری رسید و راهی دیدار نها

به گزارش خبرنگار دنیای ورزشگروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان،تیم های اتلتیکو مادرید و رئال مادرید در دیدار برگشت نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه ویسنته کالدرون به مصاف هم رفتند که شاگردان سیمئونه نتوانستند شکست سه بر صفر بازی رفت را جبران کنند و با پیروزی دو بر یک از رسیدن به فینال باز ماندند.
شاگردان سیمئونه بازی را توفانی شروع کردند و بعد از چند حمله در دقیقه 12 دروازه رئال را باز کردند.
کرنر ارسالی کوکه از سمت راست، با ضربه سر عالی سائول بالاتر از رونالدو، وارد دروازه ناواس شد.
اتلتیکو که با زدن گل اول روحیه گرفته بود به حملاتش ادامه داد و در دقیقه 15 به گل دوم رسید.
با خطای واران روی تورس، داور نقطه پنالتی را نشان داد و آنتوان گریزمان با یک ضربه پای چپ توپ را به گل تبدیل کرد. ناواس بر روی هر دو گل اثری روی توپ گذاشت ولی موفق نشد از باز شدن دروازه جلوگیری کند.

تیم میزبان با زدن دو گل کاملا به کامبک و جبران نتیجه بازی رفت امیدوار شد و رئال که احساس خطر می کرد از لاک دفاعی بیرون آمد و اتلتیکو را به عقب راند. شاگردان سیمئونه هم که می دانستند با دریافت یک گل همه اندوخته هایشان بر باد می رود و کاملا نامید می شوند ، عقب کشیدند تا گلی دریافت نکنند و روی ضدحمله گل سوم را به رئال بزنند.
در ادامه بازی متعادل تر شد و البته تا اندازه ای هم به خشونت کشیده شد؛ به طوری که داور بازی مجبور شد چند بازیکن از دو تیم را با کارت زرد جریمه کند.

عبارات مهم : رئال مادرید

اما این رئال بود که در دقیقه 42، روی یک حمله غافلگیرانه به گل رسید. حرکت فوق العاده بنزما لب خط که با عبور از سد سه مدافع اتلتیکو در فضایی تنگ همراه شد و پاس به بیرون داد تا شوت زمینی کروس با تصویر العمل خوب اوبلاک برگشت داده شود، ولی ایسکو آنجا حاضر بود و با یک بغل پای راحت از چند قدمی دروازه را باز و کار اتلتی را تمام کرد.

در دقایق نهایی نیمه اول اتفاق خاصی رخ نداد و این نیمه با همان نتیجه 2-1 به آخر رسید.
دو تیم نیمه دوم را هم هجومی شروع کردند و در همان دقایق ابتدایی، دو ضربه آزاد جهت دو تیم در موقعیت هایی مناسب گرفته شد ولی ضربات کریس رونالدو و آنتوان گریزمان تبدیل به گل نشد.

حملات دو تیم ادامه داشت و این رئال بود که می توانست در دقیقه 55 به وسیله ایسکو به گل دوم برسد ولی ضربه او از کنار دروازه به بیرون رفت.

بازی متعادل دنبال می شد و موقعیت خاصی روی دروازه ها به وجود نمی آمد تا اینکه در دقیقه 65، اتلتیکو در آستانه زدن گل سوم قرار داده شد ولی دو تصویر العمل پیاپی از کیلور ناواس در برابر ضربات کاراسکو و گامیرو، دروازه رئال را بسته نگه داشت.

سه دقیقه بعد رئال با ضربه لوکا مودریچ به گل رسید ولی داور به علت آفساید آن را نپذیرفت.

در دقایق نهایی کمی از ضرباهنگ بازی کاسته شد و بازیکنان اتلتیکو که امیدی به جبران نتیجه نداشتند، حملات چندانی روی دروازه رئال نداشتند ولی توانستند یکی دو موقعیت خطرناک ایجاد کنند که باز هم ناواس مانع از گلزنی آنها شد و بازی در نهایت با همان نتیجه 2-1 به آخر رسید تا رئال با برتری 4-2 در مجموع دو دیدار، راهی دیدار فینال شود.

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: رئال مادرید | رئال مادرید | اتلتیکو مادرید | فینال 98 | فینال کاردیف | زیدان | رونالدو | سیمئونه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog