cerolite فعالیت صادرات محصولات سبزیجات

cerolite: فعالیت صادرات محصولات سبزیجات استاندار گیلان محصولات کشاورزی گیلان افزایش صادرات

گت بلاگز فضای مجازی توصیه های انتخاباتی بحرانی به مردم

محمد بحرانی با انتشارپستی در صفحه اینستاگرامش از مردم درخواست کرد که حتما در انتخابات شرکت کنند.

توصیه های انتخاباتی بحرانی به مردم

به گزارش خبرنگار حوزه هنرمندان گروه اینترنت گروه تحریریه سایت جوان؛با توجه به نزدیک شدن به برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ، کشور با حال و هوای انتخاباتی بیشتری روبرو می شود و هرشخصی با هر نظر سیاسی جهت تعیین آینده کشور خودش پای صندوق های رای حاضر شده است و به نامزد انتخابی مورد علاقه خودش رای می دهددر این بین بازیگران و صورت های معروف نیز دوشا دوش دیگر اقشار جامعه در این انتخابات آینده ساز شرکت می کنند.
در همین راستا محمد بحرانی بازیگر سیما، تئاتر و تلویزیون و همچنین صدا پیشه شخصیت عروسکی جناب خان در برنامه خندوانه پستی را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده ضمن بیان توصیه هایی انتخاباتی از مردم خواست آرای خاموش نباشند و با شرکت در انتخابات به کشور روشنایی ببخشند.
محمد بحرانی نوشت:

“سلام.محمد بحرانی هستم.از میزان ارادتم به تک تکتان مطلعید؛ و از میزان علاقه و علاقه ی بی پایانم به زبان و لهجه و غذا و موسیقی و لباس و رنگ پوست و شاعران و نوازندگان و عشاق نامداروگم نامتان. همه ی شما که همه ی ایرانید.
رفقا.روزهای خاص ای است این روزها. روزهای انتخابات.

عبارات مهم : انتخابات
قبل از هر چیز بگذارید موضعم را اعلام کنم. من حتما رای می دهم. از هنگامی که به سن رای دادن رسیدم حتی یک نوبت را هم از دست نداده ام. امیدوارانه رای می دهم حتی اگر احتمال تأثیر رایم را بسیار بسیار ناچیز بدانم؛ و حالا چند خواهش دارم.
بی تفاوت نباشید در این روزها.نگویید به من چه. نگویید ما چکاره ایم. نگویید هر که را می خواهند از قبل گزینش کرده اند.کاندیدا ها را ببینید و با معیار عقل و اندیشه بسنجیدشان.به آمار انتخابات [های]گذشته که نگاه کنید می بینید که دانه دانه رای ها موثر بوده اند؛ و منصف باشیم. شرایط ما و کشورمان در دوره های متفاوت یکسان نبوده هست. نگویید همه سر و ته یک کرباسند. نیستند.
رفقا. توقع ندارم به حرف این برادر کوچکترتان گوش کنید، ولی در عالم رفاقت متوقعم که حتما به گفته هایم فکر کنید.آرائ خاموش نباشید که وطنمان به روشنایی تک تکتان نیازمند است.در پناه خدای زنده نفس بکشید و علاقه بر شما ببارد.”

انتهای خبر/

واژه های کلیدی: انتخابات | محمد بحرانی | انتخابات ریاست جمهوری | محمد بحرانی | صدا پیشه جناب خان | خندوانه | اینستاگرام محمد بحرانی | پست تازه محمد بحرانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog