cerolite فعالیت صادرات محصولات سبزیجات

cerolite: فعالیت صادرات محصولات سبزیجات استاندار گیلان محصولات کشاورزی گیلان افزایش صادرات

گت بلاگز سیاسی گروه‌های تروریستی در نزدیکی شهر درعا، با آتش توپخانه به‌جان یکدیگر افتادند! ،

نیروهای سوری طی ساعات اخیر، حملاتی را علیه مواضع گروه‌های تروریستی در محله المنشیة شهر درعا صورت دادند.

گروه‌های تروریستی در نزدیکی شهر درعا، با آتش توپخانه به‌جان یکدیگر افتادند! ،

به گزارش خبرنگار سیاست خارجی گروه سیاسی گروه تحریریه سایت جوان، نیروهای سوری طی ساعات اخیر، حملاتی را علیه مواضع گروه های تروریستی در محله المنشیة شهر درعا صورت دادند.
به دنبال آتش سنگین ارتش سوریه علیه مواضع تروریست های هیئة تحریرالشام در محله المنشیة شهر درعا، یکی از سرکردگان نظامی این گروهک تروریستی به نام یاسر ابوزید به هلاکت رسید.

عبارات مهم : سوریه

*گروه های تروریستی در نزدیکی شهر درعا، با آتش توپخانه به جان یکدیگر افتادند!


شبکه المنار لبنان اعلام کرد: بنابر اعلام مرکز هماهنگی تروریست های مسلح، درگیری های داخلی تروریست ها در نزدیکی شهر درعا هم چنان ادامه دارد.
درهمین راستا، عنصرهای جیش الحر با استفاده از آتش توپخانه، مواضع تروریست های داعش را در مناطق «سد عدوان»، «تلة عشرة» و شهرک «جلین» از ناحیه الیرموک حومه غربی درعا بمباران کردند.
در حمله دیگر تکفیری های جیش الحر به تروریست های داعش در شهر «نوی» از حومه شمال غربی درعا، تعدادی از عنصرهای داعش کشته و زخمی شدند.
*اسارت تروریست های جیش الحر به دست نیروهای دموکراتیک سوری در نزدیکی شهر شمالی حلب


نیروهای دموکراتیک سوریه 5 نفر از عنصرهای تروریستی جیش الحر را که قصد نفوذ به یکی از مواضع این نیروها در روستای «ام جلود» از توابع شهر منبج در نزدیکی شهر شمال شرقی حلب داشتند، به اسارت گرفتند.
خبرهای رسیده از حومه جنوب شرقی ادلب حاکی از آن است که یک خودروی متعلق به تروریست های احرارالشام با بمبی دست ساز در جنوب روستای «النیرب» منهدم شد.
*جنایتی دیگر از تروریست های تکفیری، این بار در نزدیکی شهر شهر سلمیة


خبرگزاری جمهوری عربی سوریه (سانا) اعلام کرد؛ تروریست های داعش به هجوم وحشیانه به اهالی روستای «عقارب الصافیه» در شرق شهر سلمیة، ضمن ویران کردن منازل شهروندان سوری، 52 تن از آنان را به شهادت رساندند.
مدیر بیمارستان ملی سلمیه اعلام کرد شهروندان به شهادت رسیده به وسیله تکفیری های داعش 52 نفر هستند که 15 تن از آنان را کودکان بین 3 تا 13 سال تشکیل می دهند، هم چنین 100 نفر از اهالی این دِه نیز مجروح شدند که هم اکنون در بیمارستان مذکور به سر می برند.
در برابر این حمله عنصرهای تروریستی داعش، یکی از یگان های ارتش سوریه با همکاری نیروهای مقاومت وطنی به درگیری های گسترده با عنصرهای تکفیری در سمت جنوبی روستای عقارب الصافیة پرداختند.
این درگیری ها به هلاکت و زخمی شدن شماری از تروریست ها منجر شد و در ادامه عنصرهای باقیمانده از تکفیری ها مجبور به فرار از منطقه شدند.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: سوریه | نزدیکی | تروریستی | تروریست ها | تروریست های داعش | داعش | جیش الحر | گروه های تروریستی

گروه‌های تروریستی در نزدیکی شهر درعا، با آتش توپخانه به‌جان یکدیگر افتادند! ،

گروه‌های تروریستی در نزدیکی شهر درعا، با آتش توپخانه به‌جان یکدیگر افتادند! ،

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog