cerolite فعالیت صادرات محصولات سبزیجات

cerolite: فعالیت صادرات محصولات سبزیجات استاندار گیلان محصولات کشاورزی گیلان افزایش صادرات

گت بلاگز خوزستان برگزاری نمایشگاه قرآن در ماه مبارک رمضان

نمایشگاه قرآن کریم خوزستان از ۱۵ تا ۲۵ ماه مبارک رمضان به مدت ۱۰ روز و با تخفیف ۵۰ درصد برپا خواهد شد.

برگزاری نمایشگاه قرآن در ماه مبارک رمضان

به گزارش خبرنگار گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از اهواز؛ سید کریم موسوی، معاون قرآنی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان در این خصوص گفت: نمایشگاه قرآن کریم خوزستان از ۱۵ تا ۲۵ ماه مبارک رمضان به مدت ۱۰ روز و با تخفیف ۵۰ درصدی که ۲۰ درصد آن از سوی اداره ارشاد و ۳۰ درصد از سوی ناشران خواهد بود، برگزار می گردد.

عبارات مهم : اداره
وی افزود: این میزان تخفیف نخستین بار است که در نمایشگاه های قرآن اعمال می شود.

موسوی بیان داشت: از شاخصه های نمایشگاه امسال سهیم بودن تمام معاونت های اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان در برپایی این نمایشگاه است.

معاون قرآنی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان خاطرنشان کرد: معاونت هنری جهت بخش هنری این نمایشگآه، دبیرخانه مساجد و فعالیت در بخش مساجد، معاونت فرهنگی و معرفی ناشران و استفاده از ظرفیت منزل مطبوعات و اداره ارشاد اهواز نیز متولی برگزاری فعالیت های جنبی نمایشگاه قرآن کریم است.

وی اذعان داشت: از همه شهرستان ها جهت برگزاری نمایشگاه قرآن دعوت شده است و هر شب در نمایشگاه شب های شهرستان را خواهیم داشت.

سید کریم موسوی اظهار داشت: امسال ۴۰ نفر مهمان خواهیم داشت که اسکان آن ها با حمایت دستگاه های اجرایی تأمین شده است و از ناشران مطرح عربی نیز دعوت به عمل آمده هست؛ 4 ناشر از لبنان در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.

وی اذعان کرد: در بخش گالری نمایشگاه نیز ۱۵۰ اثر برگزیده سال در معرض دید قرار می گیرد.

موسوی بیان داشت: تقدیر از فعالان حوزه دین نیز از دیگر برنامه های نمایشگاه قرآن امسال است که در یک شب از بخش های متفاوت رسانه، مسجد، هنر، ائمه جمعه و جماعات، خانواده شهدا و شهدای منا تقدیر می شود.

وی همچنین از رونمایی از 3 ابتهال و ترتیل قاسم مقدمی در شب های نمایشگاه قرآن خوزستان خبر داد.

انتهای پیام/گ

واژه های کلیدی: اداره | فرهنگ | اسلامی | برگزاری | خوزستان | نمایشگاه | برگزاری نمایشگاه قران | 15 تا 25 ماه مبارک رمضان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog